Aktivitet                     Ugedag                     Tidspunkt

PC undervisning                 Mandag                                Kl.10--12

PC undervisning                 Mandag                                Kl. 13--15

PC undervisning                 Tirsdag                                 Kl. 10--12

PC undervisning                 Tirsdag                                 Kl. 13--15

Fodterapeut                       Onsdag og Torsdag                  Book en tid

Fællessang                         Onsdag i lige uger                 KL.13--15

Fælles selvtræning             Mandag                                 KL. 14.30-15.30

Kortfremstilling                 Torsdag                                 Kl. 9.30-12

Pc undervisning                  Onsdag                                  Kl. 10--12

Banko                                Mandag i ulige uger               KL.13--15

Billard                                Hele ugen                              Kl. 9--16

Billard                               Lørdag                                   Kl. 9--12

Blomsterbinding                Onsdag                                   Kl.10--12

Dart                                 Onsdag                                    KL. 9.30-15

Kreativ                             Mandag                                   Kl. 9.30-15.30

Linedance                        Tirsdag                                   Kl. 12.30-13.30

Læsegruppen                   Fredag 1 gang md.                  Kl. 13--15

Motion                             Mandag                                    Kl. 13.15-14.15

Motion                            Tirsdag                                     Kl. 9.45-11.15

Motion med Orla              Onsdag                                    Kl. 10.30-11.30

Motion                            Torsdag                                    Kl. 9.45-11

Patchwork                       Tirsdag                                    Kl. 10.30-15.30

Petanque/Boule              Tirsdag & Torsdag                    Kl.10.10-11.15 

Porcelænsmaling              Tirsdag                                     Kl. 10--15

Porcelænsmaling               Fredag                                     Kl. 10--14

Seniordans                       Torsdag                                    Kl. 12.45-14.45

Silkemaling                       Onsdag                                    Kl. 13--15.30

Silkemaling                       Fredag ulige uger                     Kl.10--12

Slægtsforskning                Torsdag                                    Kl. 10--12

Stavgang                          Torsdag                                    Kl. 13--14

Stolegymnastik                 Onsdag & Fredag                      Kl. 9.30-10

Strikkeklubben                 Onsdag                                     Kl. 10--12

Syning                             Fredag                                      Kl.9.30-15

Tøjcentralen                    Hele ugen                                 Kl. 9--16

Vævning                          Mandag                                     Kl. 9.30-12

Yoga/afspænding             Mandag                                     Kl. 9.30-11.15

Yoga/afspænding             Mandag                                    Kl. 11.30-13.15

Yoga/afspænding             Fredag                                      Kl. 10.15-12

3D-kort                            Fredag                                      Kl. 13--15.30